Towarzystwo Przyjaciół Radzymina już po Walnym Sprawozdawczo - Wyborczym Zebraniu Członków, które połączone było ze spotkaniem przy Wielkanocnym stole🐣🥚
Jesteśmy już w świątecznej atmosferze.
Dziękujemy naszym Członkom za liczne uczestnictwo i bardzo serdeczne spotkanie.